Тернопіль запрошує на фестиваль "Файне Місто"

теґи: Файне місто Тернопіль, Карпа, музика, Скрябін, Тернопіль, ТНМК, фестиваль

Фестиваль "Файне Місто" – одна з найяскравіших подій цього літа. На відвідувачів фестивалю чекають виступи більше 40 відомих гуртів України, а також гості з Італії та Швеції, перегляд трансляції фіналу Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті, три музичні сцени, наметове містечко та шалені розваги!

12-13 липня "Файне Місто" у Тернополі пройде вже вдруге. Проте, цього разу фестивальне містечко розкинеться на території міжнародного аеропорту "Тернопіль", що дозволяє вмістити більше 10 тисяч глядачів з різних куточків країни

На фестивалі функціонуватиме одразу три сцени. Хедлайнерами головної сцени стануть: "СКРЯБІН" та "ТНМК". Також на ній відіграють "O.Torvald", "Роллік'с", Ірена Карпа з гуртом "QARPA", "Тінь Сонця", "Кarna", "Перкалаба", "Ot Vinta", "ФЛІТ", "Los Colorados", "Epolets", "Безодня", "Серцевий Напад", "Триста8ісім" та гості з Італії – гурт "The Last Fight". Ведучий – М’яч Дредбол.

Друга – рок-сцена - буде представлена такими виконавцями: "RIDEAU" (Stockholm, Sweden), "Skinhate", "Jinjer", "LATUR" (ex "АННА"), "Cherry-merry", "Fontaliza", "Ворст", "0352", "Лоскіт", "Dash", "Кімната Гретхен", "По ту сторону", "Квітка Року", "Anebo", "MilkIt", "Friday Story".

А на третій – нічній Rave box сцені - усіх розважатимуть електронною музикою відомі діджеї, серед яких хедлайнером буде dj Myztical.

На території "Файного Міста" працюватиме наметове містечко, яке цілодобово буде охоронятись. Також організатори забезпечать фестивальників питною водою, дровами та належною охороною.

Окрім цього повних два дні на території фестивалю відбуватимуться різноманітні дійства та перфоменси: DRAG-RACING, WORK-OUT, футбольний та пейнтобольний турнір, стрітбол, фаєр-шоу, автограф-сесії, квести, а також на любителів футболу чекає пряма трансляція фіналу Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті.

Квитки коштують 200 грн. Детальніше на сайті ФАЙНЕ МІСТО

ukHUlOskMHA
1yzawR2ZebY